Menu
  Strona Główna
  Ogłoszenia i Aktualności
  Nowości Wydawnicze
  Nasza Galeria
O Bibliotece
  Historia
  Zbiory
  Usługi
  Struktura MBP
  Regulaminy
Inne
  Katalog
  Zbiory elektroniczne
  Kontakt
  Polecamy Strony
  Archiwum
  Mediateka

Bibliografia Pomorza Gdańskiego i Œrodkowego

FB Malborku
Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej UM w Malborku


liczba odwiedzin:


"ALEŻ SIĘ DZIAŁO!" CZYLI FERIE W MEDIATECE

Ferie zimowe dobiegły końca, śpieszymy więc z relacją ze spotkań i warsztatów, jakie tradycyjnie zorganizowaliśmy na ten czas dla dzieci i młodzieży :)
Warsztaty robotyki od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród naszych milusińskich. Trudno się dziwić, widząc radość małego i większego konstruktora, który potrafi wprawić w ruch samodzielnie zbudowany pojazd :) Dzieci stawiły się w komplecie i miały możliwość sprawdzenia się w roli inżynierów :)
Kolorowe spotkanie z koralikami Pyssla nauczyło dzieci zabawy w skupieniu i dobrym tempie, dążenia do dokończenia rozpoczętej pracy, a przede wszystkim pokazało, że w każdym drzemie artystyczna dusza. Dzieci bowiem nie tylko korzystały z przygotowanych wzorów, ale także komponowały własne, niepowtarzalne. I te oczywiście były najpiękniejsze! :)
Renesans planszówkowy również trwa w najlepsze. Wszyscy dobrze wiemy, że najlepsza zabawa z grami, gdy mama i tata bawią się z nami ;) Albo koleżanka, albo kolega :) Świat gier planszowych jest tak ogromny, ciekawy i fascynujący, że każdy znalazł coś dla siebie, a także nawiązał nowe znajomości :)
Wisienką na torcie okazało się spotkanie z tajemniczym Panem Plastkiem i jego zaczarowanym pudełkiem, czyli ekscytujące eksperymenty ekologiczne. Dzieci osobiście brały udział w eksperymentach, a ich zaangażowanie i żywiołowe reakcje są dowodem, że ciekawość i chęć eksplorowania rzeczywistości przez dzieci są przeogromne i warto je zaspokajać! :)
Poniżej fotorelacja z warsztatów - zapraszamy do obejrzenia! :)KONTA CZYTELNICZE


LOGOWANIE DO KONTA CZYTELNIKA

KROK PIERWSZY:
ODWIEDŹ BIBLIOTEKĘ ABY AKTYWOWAĆ LOGIN I HASŁO

KROK DRUGI:

WEJDŻ DO KATALOGUWitamy
Godziny otwarcia:


wtorek 11.00 - 17.00
środa 11.00 - 17.00
czwartek 11.00 - 17.00
piątek 11.00 - 17.00
sobota 11.00 - 15.00


poniedziałek - biblioteki nieczynne
Biblioteka bierze udział w programie Kultura na Widoku


BIBLIOTEKA BIERZE UDZIAŁ W PROGRAMIE AKADEMIA ORANGE DLA BIBLIOTEK 2015KRASZEWSKI. KOMPUTERY DLA BIBLIOTEK
Miejska Biblioteka Publiczna w Malborku uczestniczy w programie dotacyjnym Instytutu Książki realizowanym w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w roku 2012.


Miejska Biblioteka Publiczna w Malborku realizuje zakup nowości wydawniczych w roku 2017 ze środków finansowych Biblioteki Narodowej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.    

 
 

Serwis Internetowy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Malborku - 2007