Menu
  Strona Główna
  Ogłoszenia i Aktualności
  Nowości Wydawnicze
  Nasza Galeria
O Bibliotece
  Historia
  Zbiory
  Usługi
  Struktura MBP
  Regulaminy
Inne
  Katalog
  Zbiory elektroniczne
  Kontakt
  Polecamy Strony
  Archiwum
  Mediateka

Bibliografia Pomorza Gdańskiego i Œrodkowego

FB Malborku
Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej UM w Malborku


liczba odwiedzin:

Drodzy Czytelnicy


Informujemy że w dniu 23 grudnia 2017r.
obie filie biblioteki będą nieczynne.
Za utrudnienia przepraszamySerdecznie zapraszamyBłażej w garderobie, świąteczne warsztaty i książka na start

Miejska Biblioteka Publiczna w ramach kolejnej edycji Festiwalu Boże Narodzenie w Sztuce zaprasza najmłodszych na przedstawienie teatralne „Błażej w garderobie czyli świąteczna przygoda w Szafolandii” w wykonaniu aktorów Teatru Frajda z Torunia. Spektakl odbędzie się w sobotę 9 grudnia 2017 o godz. 12 w sali konferencyjnej w Szkole Łacińskiej. Wstęp jest wolny, ale obowiązują zapisy. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Mediateką - biblioteką dziecięcą, wpisanie się na listę uczestników i odebranie bezpłatnej wejściówki. Ilość miejsc jest ograniczona , tel. 55 272 39 21. Natomiast starszych czytelników (10 – 15 lat) zapraszamy do udziału w warsztatach Choinkowe cuda – świąteczne dekoracje w technice decoupage w sobotę 16 grudnia na godz. 10. Zapisy na zajęcia prowadzone są w bibliotece .
W ubiegłym tygodniu nasza biblioteka zainaugurowała akcję ”Z książką na start”. Jest to projekt organizowany przez Fundację Metropolia Dzieci, a jego realizację prowadzą biblioteki publiczne województwa pomorskiego.
Projekt „Z książką na start” jest skierowany do dzieci w wieku od 0 do 6 lat i ma na celu promocję czytelnictwa oraz zapraszanie Rodziców do spędzania czasu wspólnie z dzieckiem w bibliotece. Podczas pierwszej wizyty w Bibliotece –Mediatece, Mały Czytelnik otrzyma Pakiet Startowy, a w nim książeczkę – prezent oraz Paszport Biblioteczny, do którego Bibliotekarz wbije pieczątkę po każdorazowej wizycie zakończonej wypożyczeniem minimum jednej książki. Po uzbieraniu 10 pieczątek na Małego Czytelnika czeka nagroda w postaci imiennego dyplomu potwierdzającego jego czytelnicze zainteresowania.
Gorąco zapraszamy Państwa ze swoimi najmłodszymi pociechami do Mediateki – biblioteki dla dzieci i młodzieży. Biblioteka to naprawdę wspaniałe miejsce, gdzie można spędzić czas wspólnie z dzieckiem. Jednak przede wszystkim zachęcamy do wspólnego , głośnego czytania książek.


tekst : Danuta Czop,
Miejska Biblioteka PublicznaXXVII FESTIWAL BOŻE NARODZENIE W SZTUCE KONKURSY LITERACKIE


W ramach tegorocznej edycji festiwalu "Boże Narodzenie w Sztuce" biblioteka przygotowała dwa konkursy literackie skierowane do uczniów malborskich szkół.
"Zaczarowane Święta - współczesna baśń bożonarodzeniowa"

to temat pracy literackiej dla uczniów klas VII oraz II i III gimnazjum.

"Jest taki dzień - moje orędzie bożonarodzeniowe do rówieśników" konkurs o tym tytule kierujemy do uczniów szkół średnich.
Poniżej dostępne są regulaminy oraz karty zgłoszenia do obu konkursów.
Termin nadsyłania i dostarczania prac mija 15.12.2017 r. Szczegółowe informacje osobiście w obu filiach biblioteki oraz pod numerem telefonu 55 272 35 45.
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie


Regulamin konkursu "Jest taki dzień - moje orędzie bożonarodzeniowe do rówieśników"Regulamin konkursu "Zaczarowane Święta - współczesna baśń bożonarodzeniowa"

Karta zgłoszenia do konkursu "Jest taki dzień - moje orędzie bożonarodzeniowe do rówieśników"

Karta zgłoszenia do konkursu "Zaczarowane Święta - współczesna baśń bożonarodzeniowaKONTA CZYTELNICZE


LOGOWANIE DO KONTA CZYTELNIKA

KROK PIERWSZY:
ODWIEDŹ BIBLIOTEKĘ ABY AKTYWOWAĆ LOGIN I HASŁO

KROK DRUGI:

WEJDŻ DO KATALOGUWitamy
Godziny otwarcia:


wtorek 11.00 - 17.00
środa 11.00 - 17.00
czwartek 11.00 - 17.00
piątek 11.00 - 17.00
sobota 11.00 - 15.00


poniedziałek - biblioteki nieczynne
Biblioteka bierze udział w programie Kultura na Widoku


BIBLIOTEKA BIERZE UDZIAŁ W PROGRAMIE AKADEMIA ORANGE DLA BIBLIOTEK 2015KRASZEWSKI. KOMPUTERY DLA BIBLIOTEK
Miejska Biblioteka Publiczna w Malborku uczestniczy w programie dotacyjnym Instytutu Książki realizowanym w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w roku 2012.


Miejska Biblioteka Publiczna w Malborku realizuje zakup nowości wydawniczych w roku 2017 ze środków finansowych Biblioteki Narodowej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.    

 
 

Serwis Internetowy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Malborku - 2007